Филтри -

Регални вилушкари Clark

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Регални вилушкари Clark

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.990 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
25.990 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се