Филтри -

Регални вилушкари Dimos

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Регални вилушкари Dimos

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 7.950 €
Носивост 3600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.18 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 239 м/ч Сила
Германија, Stuhr

Other makes in the section "Регални вилушкари"

Контактирајте го продавачот
аукција 112,10 € SEK 1.300 SEK
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1982 Километража Сила
Шведска, Värnamo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 86,21 € SEK 1.000 SEK
Година 2004 Километража 12755 м/ч Сила
Шведска, Eslöv
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 7460 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2015 Километража 7708 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 1600 кг
Година 2008 Километража Сила
Норвешка, Tomasjord
Контактирајте го продавачот
16.830 € GBP 14.350 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.71 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 8989 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
1 €
Година Километража Сила
Грција
регален вилушкар Still FM-X12 регален вилушкар Still FM-X12
2
Контактирајте го продавачот
аукција 3.950 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 2446 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 1.450 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 3137 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција 2.950 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 13071 м/ч Сила
Германија, Stuhr
аукција 4.000 €
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 5091 м/ч Сила
Холандија, Andelst
Troostwijk Veilingen B.V.
6 години на Forkliftonline
аукција 250 €
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2008 Километража Сила
Германија, Salzgitter
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Гориво електро
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Malmö
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2016 Километража 11367 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
аукција 25,86 € SEK 300 SEK
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година Километража Сила
Шведска, Norrtälje
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 650 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 8048 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 214 710 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3885 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 650 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 8546 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Toyota RRE 160
1
Контактирајте го продавачот
5.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 17727 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5425 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 3601 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи