Филтри -

Регални вилушкари Doosan

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

2 огласа: Регални вилушкари Doosan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9230 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2010 Километража Сила
Романија, Ghimbav

Други марки во делот "Регални вилушкари"

Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 2000 мм Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 11/2005 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 15603 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 9356 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 6756 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2005 Километража 3404 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2015 Километража 7923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.4 м
Година 2010 Километража 2318 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
аукција 134 € SEK 1.500 SEK
Носивост 1350 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 4441 м/ч Сила
Шведска, Vetlanda
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м
Година 2015 Километража 613 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 4943 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро
Година 2016 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво електро Должина на вилушка 1.1 м
Година Километража 9261 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2012 Километража 14085 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.75 м
Година 2007 Километража 5712 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.080 €
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.2 м
Година 2016 Километража 9454 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1719 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.25 м
Година 2009 Километража 7542 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
аукција 267,90 € SEK 3.000 SEK
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2001 Километража 3050 м/ч Сила
Шведска, Mjöbäck
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи