Филтри -

Регални вилушкари Hangcha од Франција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Регални вилушкари Hangcha од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
51.950 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
51.950 € Без ДДВ
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
54.510 € Без ДДВ
Година Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 1539 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
2
Контактирајте го продавачот
57.990 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
52.947 € Без ДДВ
Година Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
54.510 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2022 Километража 258 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
59.168 € Без ДДВ
Година Километража 1 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Hangcha CQD18-XC5D-SI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 8 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 250 Ah
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
56.379 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 250 Ah
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се