Филтри -

Регални вилушкари Hyster

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Регални вилушкари Hyster

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2009 Километража 2795 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6750 м Должина на вилушка 1200 м Капацитет на батерија 620 Ah Слободен од 2308 мм
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 6675 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м
Година Километража 2281 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9204 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.46 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 8807 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
регален вилушкар Hyster R1.6H регален вилушкар Hyster R1.6H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 2317 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
регален вилушкар Hyster R1.4H регален вилушкар Hyster R1.4H
2
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6404 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2017 Километража 8208 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2017 Километража 8499 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 6893 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11150 м Капацитет на батерија 540 Ah
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 1100 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.45 м
Година 2010 Километража 9444 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се