Филтри -

Регални вилушкари Hyster од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Регални вилушкари Hyster од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 6675 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м
Година Километража 2281 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 9204 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.46 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 8807 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
регален вилушкар Hyster R1.6H регален вилушкар Hyster R1.6H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 2317 м/ч Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2017 Километража 8208 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2017 Километража 8499 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2018 Километража 6893 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се