Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Естонија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Висина на подигање 6.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 3523 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.780 €
Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 5333 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Висина на подигање 7.7 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2007 Километража 12144 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
17.849 €
Висина на подигање 6.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 2980 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Висина на подигање 8.42 м
Година 2006 Километража 4364 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Висина на подигање 8.3 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2008 Километража 7967 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.970 €
Висина на подигање 8 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 2206 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се