Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Германија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Jungheinrich ETV214-DZ740
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.4 м Должина на вилушка 1.19 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 8114 м/ч Сила
Германија, Olfen
регален вилушкар Jungheinrich ETV214-DZ740
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.4 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 7931 м/ч Сила
Германија, Olfen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 9402 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2002 Километража 8248 м/ч Сила
Германија, Dabergotz
Контактирајте го продавачот
11.750 € Без ДДВ
Носивост 3200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 4500 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.25 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2009 Километража 7542 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 26657 м/ч Сила
Германија, Nuremberg
Контактирајте го продавачот
4.490 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.2 м
Година 2013 Километража 13118 м/ч Сила
Германија, Dusseldorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.7 м
Година 2012 Километража 4050 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
3 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.240 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.9 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2010 Километража 7681 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
регален вилушкар Jungheinrich ETV 214 DIS регален вилушкар Jungheinrich ETV 214 DIS
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 10.7 м
Година 1999 Километража Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
аукција 2.950 €
Година Километража Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.160 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.9 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2003 Километража 15424 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
2.040 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2001 Километража 16696 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2014 Километража 14100 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.280 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 5193 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2014 Километража 13552 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2012 Километража 2129 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2002 Километража 16157 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2014 Километража 13614 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 0.9 м
Година 2014 Километража 14006 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
5.880 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2006 Километража 15351 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
4.350 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2006 Километража 26208 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се