Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Холандија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 539 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 6134 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4907 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.850 €
Носивост 1600 кг Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1400 кг
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2010 Километража 7594 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 8726 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6.45 м Должина на вилушка 1.25 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2020 Километража 7285 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Jungheinrich ETV112 регален вилушкар Jungheinrich ETV112 регален вилушкар Jungheinrich ETV112
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година 2007 Километража 6537 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich vierweg zijlader ETVQ 20 регален вилушкар Jungheinrich vierweg zijlader ETVQ 20 регален вилушкар Jungheinrich vierweg zijlader ETVQ 20
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година Километража Сила
Холандија, Hardinxveld
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2013 Километража 10459 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2017 Километража 7584 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV114 регален вилушкар Jungheinrich ETV114 регален вилушкар Jungheinrich ETV114
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2009 Километража 9564 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1600 кг Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 500 мм Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2012 Километража 11278 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2011 Километража 10930 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2016 Километража 8009 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година 2015 Километража 6908 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 регален вилушкар Jungheinrich ETV216
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2015 Километража 11453 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м
Година 1990 Километража 3800 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.24 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 17544 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 11990 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.75 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2006 Километража 24879 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.3 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 700 Ah
Година 2009 Километража 7446 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се