Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 7.7 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.72 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.42 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Brescia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се