Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 14745 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
регален вилушкар Jungheinrich ETV Q20
1
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година 2008 Километража 5793 м/ч Сила
Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 13130 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 12398 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се