Филтри -

Регални вилушкари Jungheinrich од Унгарија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари Jungheinrich од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9410 м
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559 регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се