Филтри -

Регални вилушкари Komatsu

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Регални вилушкари Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4500 м Капацитет на батерија 365 Ah
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4000 м
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Komatsu FB20RL-2 регален вилушкар Komatsu FB20RL-2 регален вилушкар Komatsu FB20RL-2
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1989 Километража Сила
Белгија, Aartselaar
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2009 Километража 4720 м/ч Сила
Белгија, Neufchâteau
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се