Филтри -

Регални вилушкари Linde

Резултати од пребарување: 296 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

296 огласа: Регални вилушкари Linde

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 7460 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Linde R 14-01
1
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2015 Километража 7708 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.830 € GBP 14.350 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.71 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 8989 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
2.280 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.58 м
Година 2000 Километража 10372 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.06 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 11213 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.71 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1962 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.16 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 4858 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.66 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2020 Километража 2108 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2222 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.96 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 12789 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.66 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4655 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.700 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 7594 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.56 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 1999 Километража 8290 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.16 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 2176 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.26 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5714 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 12/2008 Километража 24 м/ч Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
9.250 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 9.65 м
Година 2015 Километража 5835 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 7050 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 8926 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 8959 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 5757 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.96 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 16043 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.51 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2018 Километража 2787 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.96 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 10861 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.96 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 12228 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 296 огласа
Прикажи