Филтри -

Регални вилушкари Linde од Чешка Република

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Регални вилушкари Linde од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9355 м
Година 2018 Километража 5996 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4555 м
Година 2011 Километража 875 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 1561 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9555 м
Година 2016 Километража 10431 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.96 м
Година 2014 Километража 11446 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.1 м
Година 2016 Километража 11514 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10755 м
Година 2013 Километража 6992 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се