Филтри -

Регални вилушкари Linde од Германија

Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

115 огласа: Регални вилушкари Linde од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5420 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 203 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 5584 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 4368 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 9944 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 8959 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 9114 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 6345 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 8528 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 16992 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
9.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.06 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 12787 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.35 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1591 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.71 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 3380 м/ч Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.96 м
Година 2015 Километража 8832 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 9647 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 7712 м/ч Сила
Германија, Stuhr
регален вилушкар Linde R14-01 регален вилушкар Linde R14-01 регален вилушкар Linde R14-01
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2018 Километража 8184 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.26 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 7191 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.26 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2015 Километража 8776 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2017 Километража 4140 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 6481 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2017 Километража 4125 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 2021 Километража 1092 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 2021 Километража 443 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 2021 Километража 915 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 115 огласа
Прикажи
Претплати се