Филтри -

Регални вилушкари Linde од Холандија

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

60 огласа: Регални вилушкари Linde од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
регален вилушкар Linde R16HD (1120)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.06 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 11101 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2012 Километража 1808 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Marrum
регален вилушкар Linde R20HD (1120) Coldstore
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 12.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 7400 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.1 м
Година 2021 Километража 305 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 5374 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 6390 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 6718 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 2403 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 7 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 290 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 237 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 618 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Linde R20HD (1120)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.96 м
Година 2015 Километража 12399 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.77 м
Година 2014 Километража 610 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.2 м
Година 2018 Километража 5635 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 540 мм
Година 2015 Километража 4870 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
регален вилушкар Linde R16HD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.7 м
Година 2009 Километража 8723 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.36 м
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2010 Километража 11990 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.26 м
Година 2016 Километража 15694 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
регален вилушкар Linde R16HD (115-02)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 3581 мм Висина на подигање 10.4 м
Година 2007 Километража 15633 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.96 м
Година 2015 Километража 6280 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1407 мм Висина на подигање 4.46 м
Година 2015 Километража 10061 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2004 Километража 10370 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи