Филтри -

Регални вилушкари Linde од Холандија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Регални вилушкари Linde од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Висина на подигање 9.7 м
Година 2013 Километража 9417 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.65 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 4512 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.99 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 11243 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
регален вилушкар Linde R20HD (1120)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.96 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 12399 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.96 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 6280 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.26 м Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 15545 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.26 м Должина на вилушка 1 м
Година 2016 Километража 15694 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5635 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.2 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5252 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг
Година 2010 Километража 13325 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.46 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 12500 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2004 Километража 10370 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.36 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2005 Километража 12735 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5801 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 10850 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.36 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 6700 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 9148 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
регален вилушкар Linde R14S (115) регален вилушкар Linde R14S (115) регален вилушкар Linde R14S (115)
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 15234 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.76 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 700 Ah
Година 2014 Километража 4773 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2019 Километража 11946 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2019 Километража 13321 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.96 м
Година 2019 Километража 12000 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
6.250 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.46 м
Година 2015 Километража 9344 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.93 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 86 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.83 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 4232 м/ч Сила
Холандија, Haaksbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се