Филтри -

Регални вилушкари Linde од Шпанија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Регални вилушкари Linde од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.26 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 10612 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.39 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 7353 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 13791 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.27 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 13582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 12/2008 Километража 24 м/ч Сила
Шпанија, La Rinconada
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2008 Километража 6479 м/ч Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Носивост 1600 кг
Година 2007 Километража 3682 м/ч Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се