Филтри -

Регални вилушкари Mitsubishi

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Регални вилушкари Mitsubishi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.8 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 6685 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2011 Километража 9870 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2009 Километража 1501 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 620 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 793 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2014 Километража 4022 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4970 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6778 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 619 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 353 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
2.495 €
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Sneek
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.2 м
Година 2010 Километража 1353 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 133 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
40.806 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2007 Километража 474 м/ч Сила
Грција, Athens, Gr19011
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 700 Ah
Година 2022 Километража 132 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се