Филтри -

Регални вилушкари Mitsubishi од Франција

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Регални вилушкари Mitsubishi од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 133 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
40.806 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 700 Ah
Година 2022 Километража 132 м/ч Сила
Франција, Senlis
нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS нови регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2022 Километража 513 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6778 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4748 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 793 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2014 Километража 4022 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 353 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Mitsubishi RB16N2HS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2021 Километража 619 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се