Филтри -

Регални вилушкари Nissan

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

5 огласа: Регални вилушкари Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.25 м
Година 2015 Километража 2931 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.993 € GBP 4.220 GBP
Носивост 1600 кг Висина на подигање 8.5 м
Година 2007 Километража 3823 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 2852 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.74 м
Година 2008 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
13.639 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.6 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи