Филтри -

Регални вилушкари OMG

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари OMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 4505 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 732 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.97 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2345 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.97 м
Година 2015 Километража 3723 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.16 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2195 м/ч Сила
Франција, Senlis
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се