Филтри -

Регални вилушкари Palfinger

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Регални вилушкари Palfinger

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.1 м
Година 2019 Километража 1002 м/ч Сила
Германија, Langenhagen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се