Филтри -

Регални вилушкари Steinbock

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Регални вилушкари Steinbock

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 5 м
Година 1993 Километража 59562 м/ч Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се