Филтри -

Регални вилушкари Still од Белгија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Регални вилушкари Still од Белгија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Тип на јарбол триплекс Слободен од 2.4 мм Висина на подигање 7.7 м
Година 03/2007 Километража 6084 м/ч Сила
Белгија, Gent

Other makes in the section "Регални вилушкари од Белгија"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 9258 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 500 € Без ДДВ
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 6.75 м
Година Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.5 м
Година 02/2017 Километража 2757 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11.5 м
Година 2016 Километража 2662 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2016 Километража 4126 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 12/2017 Километража 4744 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2017 Километража 6773 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2015 Километража 7923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L регален вилушкар BT SRE160L
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 4982 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2016 Километража 5267 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи