Филтри -

Регални вилушкари Still од Франција

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Регални вилушкари Still од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг
Година Километража Сила
Франција, Bellignat
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 5 м
Година 2019 Километража 790 м/ч Сила
Франција, Arc sur Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.76 м
Година Километража 742 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.76 м
Година Километража 341 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 870 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
40.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година Километража 895 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.76 м
Година 2021 Километража 975 м/ч Сила
Франција, Bonsecours
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се