Филтри -

Регални вилушкари Still од Германија

Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

320 огласа: Регални вилушкари Still од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
3.950 €
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2017 Километража 10257 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 4428 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.58 м
Година 2015 Километража 6024 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.2 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2013 Километража 4867 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.9 м Должина на вилушка 1.18 м
Година 2016 Километража 5902 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.2 м
Година 2016 Километража 8288 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 2776 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.450 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2014 Километража 1977 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2015 Километража 4412 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.1 м
Година 2016 Километража 6614 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
5.160 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.73 м
Година 2010 Километража 7029 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
регален вилушкар Still FM14
1
Контактирајте го продавачот
2.350 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.3 м
Година 2007 Километража 9453 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража 10057 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.95 м
Година 2018 Километража 3333 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.300 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.3 м
Година 2014 Километража 9175 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 6824 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.6 м
Година 2016 Километража 2896 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.77 м
Година 2011 Километража 4668 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.75 м
Година 2019 Километража 2188 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.06 м
Година 2004 Километража Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.45 м
Година 2012 Километража 10940 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5164 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2019 Километража 8255 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
регален вилушкар Still FM-X17
1
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2017 Километража 2914 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2020 Километража 6520 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи