Филтри -

Регални вилушкари Still од Холандија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Регални вилушкари Still од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Ettenleur
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1400 кг Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Носивост 1400 кг
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.650 €
Носивост 1400 кг
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 7.15 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2014 Километража 1437 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
7.450 €
Висина на подигање 6.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2009 Километража 8349 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1000 кг Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 6.46 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2018 Километража 5127 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1400 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
10.750 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.6 м
Година 2018 Километража 3754 м/ч Сила
Холандија, Vianen
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 2964 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Должина на вилушка 1 м
Година Километража 10780 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се