Филтри -

Регални вилушкари Still од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари Still од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Капацитет на батерија 775 Ah
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Капацитет на батерија 775 Ah
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 100 мм Капацитет на батерија 620 Ah
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Капацитет на батерија 775 Ah
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се