Филтри -

Регални вилушкари TOR Industries

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

1 оглас: Регални вилушкари TOR Industries

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.720 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Гориво електро/бензин Висина на подигање 6 м
Година 01/2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Gdańsk

Други марки во делот "Регални вилушкари"

Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.26 м Должина на вилушка 1.3 м
Година 2015 Километража 8776 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 4.46 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 6060 м/ч Сила
Холандија, Veen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 2870 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2016 Километража 9040 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 4919 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2007 Километража 596 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 5.5 м
Година 2010 Километража 11229 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2018 Километража 11677 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.850 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 7.24 м
Година 2007 Километража 3054 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 2900 мм Висина на подигање 8.72 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 24085 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Висина на подигање 6.46 м
Година 2018 Километража 7108 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.05 м
Година 2016 Километража 4362 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.2 м
Година 2017 Километража 19038 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м
Година 2012 Километража 21396 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2003 Километража 15023 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.650 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Слободен од 2350 мм Висина на подигање 6.75 м Должина на вилушка 0.8 м
Година 2014 Километража 21169 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.15 м
Година 2019 Километража 6980 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2003 Километража 841 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2018 Километража 10755 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2010 Километража 3482 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
регален вилушкар Lonking CQD20N регален вилушкар Lonking CQD20N
2
Контактирајте го продавачот
30.600 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м Должина на вилушка 0.92 м
Година 2024 Километража Сила
Полска, Kęty
регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214 регален вилушкар Jungheinrich ETV214
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро
Година 2013 Километража 9685 м/ч Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.8 м Должина на вилушка 1 м
Година 2021 Километража 1092 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи