Филтри -

Регални вилушкари UniCarriers од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари UniCarriers од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 540 м
Година 2017 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.35 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 1405 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 1125 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2015 Километража 327 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Капацитет на батерија 560 Ah
Година 2015 Километража 2797 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се