Филтри -

Регални вилушкари Yale

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

25 огласа: Регални вилушкари Yale

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1800 мм Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 3500 м/ч Сила
Германија, Eschweiler
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2006 Километража 4997 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.14 м Должина на вилушка 1 м
Година 2017 Километража 8386 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2005 Километража 8839 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.25 м
Година 2016 Километража 7534 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1 м
Година 2013 Километража 4250 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1 м
Година 2015 Километража 3582 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1 м
Година 2017 Километража 14278 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
3.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.43 м
Година 2011 Километража 10572 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 5473 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.43 м
Година 2009 Километража 9690 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2014 Километража 14133 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2013 Километража 5382 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2016 Километража 3686 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2013 Километража 2624 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.87 м
Година 2014 Километража 8018 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2012 Километража 6557 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 10366 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м
Година 2015 Километража 13388 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м
Година 2015 Километража 11988 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража Сила
Германија, Henstedt-Ulzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м
Година 2015 Километража 12402 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 13666 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.02 м
Година 2015 Километража 12920 м/ч Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи