Филтри -

Регални вилушкари од Белгија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

51 огласа: Регални вилушкари од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.43 м
Година 2009 Километража 9690 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м
Година 2009 Километража 11286 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.25 м
Година 2009 Километража 11286 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2006 Километража 9692 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2004 Километража 12950 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2006 Километража 12597 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 4513 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година 2015 Километража 12672 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2014 Километража 7503 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2018 Километража 14490 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2017 Километража 8897 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2016 Километража 1322 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.85 м
Година 2014 Километража 3257 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.43 м
Година 2007 Километража 14351 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2012 Километража 11786 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 7760 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.8 м
Година 2009 Километража 2795 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.55 м
Година 2013 Километража 11111 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.75 м
Година 2008 Километража 9950 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година Километража 125 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година Километража 5036 м/ч Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 2.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 1.500 €
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Antwerp
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 3923 м/ч Сила
Белгија, BEVEREN (WAAS)
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Претплати се