Филтри -

Регални вилушкари - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Регални вилушкари - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Linde A12ZL
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2004 Километража 3984 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг
Година 2001 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2016 Километража 3803 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се