Филтри -

Регални вилушкари од Чешка Република

Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

67 огласа: Регални вилушкари од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 5858 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2016 Километража 4097 м/ч Сила
Чехија, Bohemia
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м
Година 2011 Километража 7858 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2014 Километража 3021 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 1561 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2007 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.700 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2014 Километража 8521 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2018 Километража 5897 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м
Година 2012 Километража 8059 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
8.200 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.02 м
Година 2017 Километража 10001 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.92 м
Година 2019 Километража 10221 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.72 м
Година 2012 Километража 6701 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2018 Километража 6583 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2007 Километража 3708 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража 4472 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2016 Километража 5373 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2018 Километража 5403 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.92 м
Година 2019 Километража 8128 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
4.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 1850 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
1.888.000 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Висина на подигање 8 м
Година 2002 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8955 м
Година 2017 Километража 9726 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2011 Километража 9048 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м
Година 2012 Километража 12972 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2013 Километража 8135 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.400 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9555 м
Година 2016 Километража 10431 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 67 огласа
Прикажи
Претплати се