Филтри -

Регални вилушкари од Естонија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

7 огласа: Регални вилушкари од Естонија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 8.42 м
Година 2006 Километража 4364 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.849 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 6.2 м
Година 2014 Километража 2980 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.970 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 8 м
Година 2015 Километража 2206 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 7.7 м
Година 2007 Километража 12144 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 8 м
Година 2018 Километража 2423 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
12.780 € Без ДДВ
Гориво електро Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 5333 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи