Филтри -

Регални вилушкари од Франција

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

78 огласа: Регални вилушкари од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.14 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 2297 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 1719 м/ч Сила
Франција, Senlis
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5906 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 2322 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 1905 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2362 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 3129 м/ч Сила
Франција, Senlis
регален вилушкар Caterpillar NR20N2H регален вилушкар Caterpillar NR20N2H
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2017 Километража 3262 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2857 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1870 мм Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража 1866 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2022 Километража 139 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.95 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2012 Километража 9819 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 2512 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2015 Километража 3350 м/ч Сила
Франција, Vitrolles
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 453 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1870 мм Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 1560 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1540 мм Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 6295 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.45 м
Година 2010 Километража 9444 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година 2011 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 2256 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
47.007 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
56.379 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2023 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.4 м
Година Километража 1675 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.19 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5951 м/ч Сила
Франција, Senlis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи