Филтри -

Регални вилушкари од Хрватска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

6 огласа: Регални вилушкари од Хрватска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.955 м
Година 2017 Километража 5980 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete, Zagreb
Контактирајте го продавачот
49.500 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 11150 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година 2006 Километража 1100 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 1.95 м
Година 2018 Километража 24 м/ч Сила
Хрватска, Strmec
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1250 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1987 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи