Филтри -

Регални вилушкари од Италија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Регални вилушкари од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.72 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.75 м
Година 2006 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 8.42 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2005 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Висина на подигање 6.59 м
Година 2011 Километража Сила
Италија, Brescia
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Висина на подигање 2.8 м
Година 1998 Километража Сила
Италија, Brescia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се