Филтри -

Регални вилушкари од Полска

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Регални вилушкари од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.140 € PLN 82.900 PLN
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 7783 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
9.904 € PLN 42.900 PLN
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2019 Километража 3955 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
регален вилушкар Toyota RRE 160 HE регален вилушкар Toyota RRE 160 HE регален вилушкар Toyota RRE 160 HE
3
Контактирајте го продавачот
16.830 € PLN 72.900 PLN
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5989 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 14745 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
регален вилушкар Jungheinrich ETV Q20
1
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
12.720 € Без ДДВ
Носивост 230 кг Висина на подигање 6 м
Година 01/2023 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Tor-Industries Sp. z o.o.
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
7.851 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.41 м Должина на вилушка 1.151 м
Година 2017 Километража 966 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
18.440 € PLN 79.900 PLN
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража 9086 м/ч Сила
Полска, Jaktorów
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м
Година 2008 Километража 5793 м/ч Сила
Полска, Skwierzyna,Trzebiszewo
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.74 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2008 Километража 4800 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.71 м
Година 2016 Километража 2220 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
13.625 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.6 м Должина на вилушка 1.199 м
Година 2011 Километража 1100 м/ч Сила
Полска, Bialystok
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 13130 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 12398 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 8439 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
4.386 € PLN 19.000 PLN
Носивост 1000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 1998 Километража 2810 м/ч Сила
Полска, Byków
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се