Филтри -

Регални вилушкари од Шпанија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

52 огласа: Регални вилушкари од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 150 €
Носивост 1600 кг
Година 2011 Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 12634 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.52 м
Година 2017 Километража 10170 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.400 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 7074 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.700 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 5425 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3885 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.300 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 10.5 м
Година 2016 Километража 7643 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 4093 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7200 м/ч Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 941 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 6797 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м
Година 2013 Километража 9586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.300 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 4943 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6599 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
регален вилушкар Jungheinrich ETV 214 770 DZ
1
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.7 м
Година 2012 Километража 6797 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м
Година 2006 Километража 4997 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
регален вилушкар Still FM-X14
1
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м
Година 2018 Километража 6375 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Still FM-X14
1
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 6693 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс со слободен од
Година 2009 Километража 3480 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2009 Километража 17983 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
регален вилушкар BT RRE 160 CC
1
Контактирајте го продавачот
8.700 €
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2015 Километража 8586 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.6 м
Година 2008 Километража 6479 м/ч Сила
Шпанија, Molina de Segura (Murcia)
регален вилушкар OM XR14 регален вилушкар OM XR14 регален вилушкар OM XR14
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3.9 м
Година 2008 Километража 2161 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Носивост 1600 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Носивост 1400 кг Висина на подигање 3.9 м
Година 2007 Километража 2485 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи