Филтри -

Регални вилушкари од Шпанија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

36 огласа: Регални вилушкари од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2006 Километража 1162 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.5 м
Година 2002 Километража 9296 м/ч Сила
Шпанија, Granollers
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Капацитет на батерија 448 Ah
Година 2018 Километража 15122 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2018 Километража 8364 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
1.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Капацитет на батерија 750 Ah
Година 2001 Километража 28910 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 13791 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2011 Километража 6996 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.42 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 7794 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2016 Километража 10627 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 12204 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 1300 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Должина на вилушка 1.1 м Капацитет на батерија 375 Ah
Година 2017 Километража 3601 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.300 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2017 Километража 10773 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.27 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2015 Километража 13582 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Капацитет на батерија 448 Ah
Година 2018 Километража 15494 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Капацитет на батерија 448 Ah
Година 2018 Километража 14395 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 110 560 DZ
1
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.6 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2011 Километража 5305 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.26 м Должина на вилушка 1.2 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2014 Километража 10612 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 7978 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.200 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.39 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 7353 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар BT RRE 140 H
1
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.25 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 620 Ah
Година 2017 Километража 2530 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 941 DZ
1
Контактирајте го продавачот
6.800 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2014 Километража 15823 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 6599 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
регален вилушкар Jungheinrich ETV 110 650 DZ
1
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Капацитет на батерија 465 Ah
Година 2014 Километража 1220 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 941 DZ
1
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.41 м Должина на вилушка 1.15 м Капацитет на батерија 775 Ah
Година 2012 Километража 9071 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар Jungheinrich ESM 113 380 ZZ
1
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Носивост 1300 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.8 м Капацитет на батерија 375 Ah
Година 2016 Километража 2416 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се