Филтри -

Регални вилушкари од Шведска

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Регални вилушкари од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција аукција
Носивост 1400 кг
Година 1996 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција аукција
Носивост 2000 кг
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 178 € SEK 2.000 SEK
Носивост 1400 кг
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Billesholm
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Година Километража 3341 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција аукција
Година 2015 Километража 15392 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција аукција
Година 2014 Километража 11763 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 17,80 € SEK 200 SEK
Година 1985 Километража Сила
Шведска, Härryda
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Носивост 1250 кг
Година Километража 3093 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 1.780 € SEK 20.000 SEK
Година 2015 Километража 12991 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Носивост 1500 кг
Година Километража 7194 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 8,90 € SEK 100 SEK
Носивост 1700 кг
Година 2006 Километража 115986 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
аукција 498,30 € SEK 5.600 SEK
Носивост 2700 кг
Година 2000 Километража 9369 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се