Филтри -

Регални вилушкари од Украина

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

8 огласа: Регални вилушкари од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
10.680 € UAH 473.000 UAH
Година Километража Сила
Украина, Вишгород
Контактирајте го продавачот
8.070 € UAH 357.500 UAH
Година 2006 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 3330 мм Висина на подигање 10.1 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 7543 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
12.700 US$ EUR ≈ 11.660 €
Носивост 4 кг Гориво електро
Година 2012 Километража Сила
Украина, Рожище
Контактирајте го продавачот
7.571 € UAH 335.400 UAH
Година Километража Сила
Украина, Вишгород
Контактирајте го продавачот
7.571 € UAH 335.400 UAH
Висина на подигање 10.25 м
Година 2016 Километража Сила
Украина, Вишгород
Контактирајте го продавачот
2.427 € UAH 107.500 UAH
Година Километража Сила
Украина, Вишгород
Контактирајте го продавачот
7.474 € UAH 331.100 UAH
Година Километража Сила
Украина, Вишгород
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи