Филтри -

Регални вилушкари од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Регални вилушкари од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647 регален вилушкар Jungheinrich ETV216 GE941DZ V-3647
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9410 м
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Toyota 7FBRE 20-1 V-3638 регален вилушкар Toyota 7FBRE 20-1 V-3638 регален вилушкар Toyota 7FBRE 20-1 V-3638
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7000 м
Година 2006 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637 регален вилушкар Jungheinrich ETV116 GE115710DZ V-3637
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7100 м
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Still FM14 V-3635 регален вилушкар Still FM14 V-3635 регален вилушкар Still FM14 V-3635
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5000 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634 регален вилушкар Jungheinrich ETVA10G V-3634
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Linde R14 V-3597 регален вилушкар Linde R14 V-3597 регален вилушкар Linde R14 V-3597
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6195 м
Година 2001 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559 регален вилушкар Jungheinrich ETVA12G V-3559
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6000 м
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Linde R14X /116/ V-2046 регален вилушкар Linde R14X /116/ V-2046 регален вилушкар Linde R14X /116/ V-2046
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8450 м Капацитет на батерија 480 Ah
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684 регален вилушкар Komatsu FB15RJ-8 V-1684
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4500 м Капацитет на батерија 365 Ah
Година 1992 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757 регален вилушкар Komatsu FB15RL-8 V-0757
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4000 м
Година 1991 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
регален вилушкар Linde R14 /113/ V-2538 регален вилушкар Linde R14 /113/ V-2538 регален вилушкар Linde R14 /113/ V-2538
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5795 м Капацитет на батерија 48 Ah
Година 1999 Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се