Филтри -

Ро-Ро камион влекачи

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Ро-Ро камион влекачи

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Ро-Ро камион влекач Kalmar DCB32-1200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 2672 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
52.241 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 6558 км Сила
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 38000 кг
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 3300 м/ч Сила
Холандија, Hengelo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража 14996 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 35000 кг
Година 2008 Километража 22177 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 10488 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 5165 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се