Филтри -

Ро-Ро камион влекачи Terberg

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Ро-Ро камион влекачи Terberg

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 48000 кг
Година 2005 Километража 5981 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Ро-Ро камион влекач Terberg RT282 + safeneck
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 48000 кг
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Amsterdam

Други марки во делот "Ро-Ро камион влекачи"

Ро-Ро камион влекач Mafi MT 32 Z
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг
Година 2007 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
47.481 € Со вклучен ДДВ
Година 2007 Километража 6558 км Сила
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 3968 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 10488 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 1985 Километража 30320 м/ч Сила
Финска, Kangasala
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2000 Километража 2687 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Година 2016-01-01 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи