Филтри -

Ротирачки телескопски натоварувачи Magni

Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

54 огласа: Ротирачки телескопски натоварувачи Magni

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
162.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 2.5 м Должина на вилушка 1.19 м
Година 2022 Километража 226 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 2.46 м
Година 2019 Километража 1055 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Година 2014 Километража 3882 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
99.999 €
Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2013 Километража 2210 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година Километража 65 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Гориво дизел Брзина 40 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м
Година 2024 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2022 Километража 70 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2023 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
112.000 €
Носивост 5000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2015 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 3485 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
219.890 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 2018 Километража 897 м/ч Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4999 кг Гориво дизел Брзина 35 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 16 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2788 м/ч Сила
Хрватска, Rugvica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 35 км/ч Висина на подигање 25 м Дофат на стрела 21 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 3145 м/ч Сила
Хрватска, Rugvica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Брзина 35 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 2356 м/ч Сила
Хрватска, Rugvica
нови ротирачки телескопски натоварувач Magni RTH 10.37 MRT 3570 3060 нови ротирачки телескопски натоварувач Magni RTH 10.37 MRT 3570 3060
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
585,20 € PLN 2.490 PLN
Носивост 10300 кг Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
303,20 € PLN 1.290 PLN
Носивост 6000 кг Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
69.500 €
Година 2013 Километража 4213 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 29.9 м
Година 2014 Километража 5406 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел
Година 2021 Километража 620 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2022 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2022 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2022 Километража 60 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2022 Километража 255 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
4 години на Forkliftonline
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 54 огласа
Прикажи