Филтри -

Ротирачки телескопски натоварувачи Manitou

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

162 огласа: Ротирачки телескопски натоварувачи Manitou

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2005 Километража 12000 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Гориво дизел
Година 2011 Километража 7921 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
104.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 0.02 м
Година 06/2018 Километража 9780 м/ч Сила
Холандија, Ter Aar
аукција 22.540 € SEK 260.000 SEK
Гориво дизел
Година 2011 Километража 120596 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
116.700 €
Година 2017 Километража 1980 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 5087 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
81.550 € PLN 350.000 PLN
Гориво дизел
Година 2015 Километража 4874 м/ч Сила
Полска, Czarnocin
Контактирајте го продавачот
92.270 € PLN 396.000 PLN
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража 7778 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
125.790 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 2016 Километража 4030 м/ч Сила
Полска, Białystok
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м Центар на оптеретување 500 мм
Година 2004 Километража 3500 м/ч Сила
Франција, Montceaux-lès-Vaudes
Контактирајте го продавачот
80.000 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 18 м Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 09/2010 Километража 1017 м/ч Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2004 Километража Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 25 м
Година 2012 Километража 14300 м/ч Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
65.240 € PLN 280.000 PLN
Година 2007 Километража 5777 м/ч Сила
Полска, Gdynia
Контактирајте го продавачот
102.100 € PLN 438.000 PLN
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2012 Километража 3100 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
115.300 € PLN 495.000 PLN
Година 2009 Километража 9487 м/ч Сила
Полска, K/Kielc
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2660
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 2.59 м
Година 2024 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
111.400 € PLN 478.000 PLN
Носивост 5000 кг Висина на подигање 21 м
Година 2015 Километража 6277 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
112.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Брзина 30 км/ч Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 25 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840 нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840 нови ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 1840
3
Контактирајте го продавачот
116.500 € PLN 499.900 PLN
Носивост 4000 кг Автоматска кука за влечење автоматска кука за влечење
Година 2021 Километража 1633 м/ч Сила
Полска, Rokiciny
Контактирајте го продавачот
69.365,46 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Суспензија хидраулично Гориво дизел Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 19 м
Година 2009 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Dąbrowa Górnicza
Контактирајте го продавачот
55.090 US$ EUR ≈ 50.400 €
Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража 10938 м/ч Сила
Чиле
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2570 Vision ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2570 Vision
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 2.5 м
Година 2023 Километража 90 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Година 2006 Километража 10000 м/ч Сила
Шпанија, Montellano
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Гориво дизел Висина на подигање 24 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 11712 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи