Филтри -

Стегалки за бали

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

46 огласа: Стегалки за бали, шепи за бали

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Нето тежина
Контактирајте го продавачот
аукција 450 €
Година 2007 Носивост 620 кг Нето тежина
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Носивост Нето тежина
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Forkliftonline
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост Нето тежина 1130 кг
Германија, Friedberg-Derching
нови стегалка за бали Balenklem
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Носивост Нето тежина
Холандија, Goudriaan
стегалка за бали Cascade 170DPCX63P - PINZA GRANDE APERTURA
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1998 Носивост 6500 кг Нето тежина 1824 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали Cascade 35D-BC-712A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост 1900 кг Нето тежина 390 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали RONCARI UCB480200S2N185 - PINZA PER BALLE G.A. RONCARI
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост 5000 кг Нето тежина 2198 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали BSZ UNITECNO XPC25AZ01 - PINZA PER BALLE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Носивост 2200 кг Нето тежина 412 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали Bolzoni BA-100LSE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Носивост 10000 кг Нето тежина 3550 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
нови стегалка за бали BSZ UNITECNO UCC460160A0G160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Носивост 6000 кг Нето тежина 1480 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали Cascade 70D-BCS-B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали PINZA PER BALLE CON TRASLATORE G.A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Носивост 6400 кг Нето тежина 2150 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
стегалка за бали Cascade 70D-BCS-B
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
3.927 € GBP 3.320 GBP
Година 2016 Носивост 2500 кг Нето тежина
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.653 € GBP 6.470 GBP
Година 2018 Носивост 3600 кг Нето тежина
Обединето Кралство, Hampshire
нови стегалка за бали MAILUX MX
1
Контактирајте го продавачот
643,60 € PLN 2.800 PLN
Година 2022 Носивост Нето тежина
Полска, Słupia
Контактирајте го продавачот
3.407 € NOK 39.000 NOK
Година 2010 Носивост Нето тежина
Норвешка
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Должина 1300 мм
Година 2009 Носивост 2400 кг Нето тежина 550 кг
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
3.700 € Без ДДВ
Година 2015 Носивост Нето тежина 1520 кг
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
3.800 €
Година Носивост Нето тежина
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Нето тежина
Италија, Stroncone (TR)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Височина 960 мм
Година 2005 Носивост 6600 кг Нето тежина
Холандија, Amsterdam
стегалка за бали Cascade 64-WCS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост 3000 кг Нето тежина 829 кг
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
2.990 € Без ДДВ
Година 02/2003 Носивост 3000 кг Нето тежина 622 кг
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Носивост Нето тежина
Италија, Mariglianella (Napoli)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи