Филтри -

Странични вилушкари

Резултати од пребарување: 300 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

300 огласа: Странични вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража 4776 м/ч Сила
Белгија, AALST
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 15733 м/ч Сила
Белгија, Waregem
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 2.8 м
Година 2018 Километража 470 м/ч Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2021 Километража 14 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
24.890 € GBP 21.190 GBP
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража 922 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
30.070 € GBP 25.600 GBP
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.54 м Ширина на вилушки 345 мм
Година 2007 Километража 15523 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
23.130 € GBP 19.690 GBP
Носивост 4000 кг Висина на подигање 5.53 м
Година 2006 Километража 11823 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 8730 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
13.370 € PLN 57.000 PLN
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2001 Километража 8266 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
19.930 € PLN 85.000 PLN
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2000 Километража 25402 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
22.980 € PLN 98.000 PLN
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.1 м
Година 2000 Километража 3521 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.35 м
Година 2017 Километража 7972 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
18.760 € GBP 15.970 GBP
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2003 Километража 6536 м/ч Сила
Полска, Andrychów
аукција 2.250 €
Носивост 3500 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.1 м
Година 1990 Километража Сила
Германија, Saterland-Ramsloh
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гориво дизел Висина на подигање 7.1 м
Година Километража 11026 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
29.890 € GBP 25.450 GBP
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.4 м
Година 2012 Километража 3841 м/ч Сила
Полска, Andrychów
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 10530 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 13705 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 5683 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 7285 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
72.900 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2020 Километража 7815 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2014 Километража 9275 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Носивост 8000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2015 Километража 8380 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража 7905 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 300 огласа
Прикажи